Про мене

Психолог, консультант Аура-Сомы Інна ПотаповаВітаю, давайте знайомитися!

Мене звати Інна Потапова, і я рада бачити вас серед своїх гостей. Я хочу трохи розповісти вам про себе, щоби вам було легше й комфортніше спілкуватися зі мною в майбутньому.

Потреба й бажання допомагати іншим, радість від того, що чиєсь життя може стати хоч трішки кращим завдяки моїй підтримці, у свій час підштовхнули мене до вибору професії психолога. Вчилася я з величезним інтересом, буквально вбираючи знання. Досі пам'ятаю, з яким ентузіазмом я виконувала всі практичні завдання, з нетерпінням чекаючи кожного нового курсу.

Поступово, роблячи все нові й нові кроки на цьому шляху, отримуючи нові знання, освоюючи нові підходи до вирішення проблем, я почала виходити за рамки традиційної психології, а дізнавшись про такі прекрасні методики зцілення як Аура-Сома, Рейки, Белваспата, зрозуміла, що знайшла своє справжнє покликання.

Зараз я працюю з групами, подружніми парами й проводжу індивідуальні консультації. Вибір методики роботи унікальний для кожного клієнта і залежить від проблеми, яку необхідно вирішити, чи мети, якої ви хочете досягти. Але суть завжди одна - відновити порушену рівновагу, знайти осередок зародження проблеми та очистити його, повернути гармонію і здоров'я на фізичному, емоційному та духовному рівнях.

Якщо ви перебуваєте в пошуку нових можливостей, хочете зцілити своє тіло і вирішити емоційні конфлікти, відновити лад в сім'ї чи поліпшити будь-яку іншу сферу свого життя, я пропоную вам свою допомогу.

З моїми сертифікатами ви можете ознайомитися у Фотогалереї в альбомі Мої сертифікати.

Мої послуги:

Практична й сімейна психологія

Аура-Сома

Ангели Каббали

Рейки - зцілення руками

Белваспата - зцілення через серце

Палсінг - пульсаційний масаж

Сеанси з променевою указкою

Слов'янські практики та ритуали

Медитації Ошо

© Всі права захищено. Відтворення матеріалів можливе лише з дозволу власників сайту та за умови наявності активного посилання на сайт.  

Исцеление души и тела
066 452-14-42
068 530-31-41
Copyright © 2019
Веб-дизайн та створення сайту ctSoft Studio